Състоянието на бул. "Гоце Делчев" в София, изглежда, не е много добро. Граждани сигнализират за това в социалната мрежа Фейсбук. 

Оказва се, че една от най-екологичните и дълготрайни настилки не е правилно подредена и създава проблеми.

Граждани коментират още, че ситуацията в квартал "Лагера" е сходна, като я определят на "паважен ад".