Състоянието на бул. "Гоце Делчев" в София, изглежда, не е много добро. Граждани сигнализират за това в социалната мрежа Фейсбук.
Оказва се, че една от най-екологичните и дълготрайни настилки не е правилно подредена и създава проблеми.
Граждани коментират още, че ситуацията в квартал "Лагера" е сходна, като я определят на "паважен ад".
Зареждане ...


09:30 / 14.10.2021
452




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.