Полицията в София разкри грабеж на съдийка от Административния съд. Инцидентът е станал вчера сутринта. Около 7,20 часа жената е била нападната от мъж на спирка на градския транспорт, предаде БНР.

Той е успял да издърпа дамската ѝ чанта, в която е имало пари, документи и мобилен телефон.

Малко по-късно полицаите са установили, че телефонът е заложен в заложна къща в столицата. За няколко часа те са стигнали до нападателя, който е арестуван.

По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава.