Полицията в София разкри грабеж на съдийка от Административния съд. Инцидентът е станал вчера сутринта. Около 7,20 часа жената е била нападната от мъж на спирка на градския транспорт, предаде БНР.
Той е успял да издърпа дамската ѝ чанта, в която е имало пари, документи и мобилен телефон.
Малко по-късно полицаите са установили, че телефонът е заложен в заложна къща в столицата. За няколко часа те са стигнали до нападателя, който е арестуван.
По случая е образувано досъдебно производство. Разследването продължава.
Зареждане ...


10:43 / 18.10.2021
399





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.