Софийският градски съд пусна от ареста братята Митко и Радослав Лебешковски. Те са обвинени за отвличането на Ивайло Петров и Божидар Марков. Прокуратурата твърди, че това е станало в началото на януари.
Съдът обаче записа в определението си, че няма достатъчно убедителни доказателства в тази посока.
Достатъчно доказателства има само за това, че Радослав имал незаконна пушка и пистолет, посочи съдът. Затова Митко Лебешковски излиза на свобода срещу “подписка", а брат му Радослав - с парична гаранция от 5000 лева, предаде bTV.
Зареждане ...


17:36 / 22.03.2025
1017







Анонимен
на 14.08.2025 г.
Краде се,отвлича се,убива се....и накрая пускат престъпниците,милиция-полицията е инфо.бюро...нищо друго
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.