Надежда Кондева, която наръга 3-ма души в София във вторник сутринта, ще бъде изследвана в продължение на 30 дни в психиатрията към затвора в Ловеч.
Това реши Софийският градски съд.
Там трябва да бъдат направени прецизни изследвания на психичното й състояние, защото има данни, че страда от параноидна шизофрения.
Припомняме, че Надежда каза пред съда: "С ясно съзнание наръгах хората, имах готовност да ги убия. Умишлено извърших нападението. Ако бъда пусната на свобода, това ще се повтори. Искам доживотна присъда в затвор".
Зареждане ...


17:00 / 06.02.2025
1183




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.