Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 58-годишен мъж за грабеж, при който е използвана сила.
На 30 октомври, около 05:10 часа на ул. "Цар Симеон“ в София, обвиняемият отнел мобилен телефон на стойност 1368,99 лева, като използвал сила – ударил мъжа в тила, бръкнал в джоба му, взел телефона му и побягнал.
Обвиняемият е осъждан и предвид опасността да извърши друго престъпление, прокурор е постановил задържането му за срок до 72 часа.
Предстои да бъде внесено искане в съда за вземане на мярка за неотклонение "задържане под стража“ .
Зареждане ...


17:09 / 02.11.2021
376




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.