Жители на квартал "Дървеница" в София публикуваха снимки във "Фейсбук" след ремонта на "Топлофикация София " ЕАД, който е бил извършен там.

От публикацията става ясно, че срокът за завършване и възстановяване на "трасето" е 3 септември 2021 година. Гражданите се оплакват, че и до днес разкопаните пространства около блоковете не са възстановени, въпреки изминалите вече близо два месеца от приключване на ремонтните дейности.

"Просто се зариха изкопите.Съсипаха се алеи и зелени площи.В момента се асфалтират някои участъци,но само където е имало изкопи. Пространствата,които бяха разрушени от тежките багери и камиони остават неремонтирани", пише възмутен гражданин.