Стабилно е състоянието на мъжа, приет във Военна болница след нараняване с нож. Това съобщиха за "Фокус" от пресцентъра на ВМА, където пострадалият беше приет вчера.
Припомняме, че пациентът претърпя операция заради нараняване в областта на далака. Лечението му продължава в Клиниката по коремна хирургия в болницата.
Вчера млада жена намушка с нож трима мъже. Двама от тях бяха приети за лечение във ВМА и в "Пирогов“. Пациентът, приет в "Пирогов“, снощи беше изписан от лечебното заведение.
Зареждане ...


12:45 / 05.02.2025
1758




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.