На 28 юни 2025 г. (събота) от 19:00 ч. Своге ще се потопи в празнично настроение с мащабен концерт по случай 61 години от обявяването си за град. Събитието ще се състои на централния площад и обещава да се превърне в невероятно музикално преживяване за жителите и гостите на града.
Празничната програма включва участие на едни от най-обичаните имена на българската сцена:
- Мария и Магдалена Филатови – талантливите фолклорни изпълнителки ще пренесат публиката в магията на българската народна музика;
- "Д2“ – легендите на българския рок ще разтърсят сцената с най-големите си парчета, като към тях ще се присъединят харизматичните Део и Дидо, които ще добавят още заряд и настроение. Свогенци ще имат специалната привилегия да са сред малкото, които ще видят бандата в пълния й състав по случай 25 години от основаването на групата;
- Камелия – поп-фолк иконата ще запали сцената с енергичните си хитове и неповторимото си присъствие;
- "Class of Fun“ – младежката рок група към Професионална гимназия "Велизар Пеев" – Своге ще открие вечерта със свежо изпълнение и много ентусиазъм, доказвайки, че бъдещето на българската музика е в сигурни ръце.
Водещи на тържествения концерт ще са очарователните Велизара и Александър от Своге!
Концертът е с вход свободен и е част от тържествата, организирани от Община Своге в чест на празника на града. Както всяка година, се очаква голям интерес и посещаемост, като освен музикалната програма, ще има и съпътстващи събития за малки и големи.
Зареждане ...


21:10 / 23.06.2025
660





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.