След близо седмица пауза е факт катастрофа между трамвай и кола в столицата. Това става ясно от публикация във Фейсбук групата "Катастрофи в София.
Инцидентът е станал днес преди обяд на бул. "Овча купел". Той е в района на автогарата.
Нанесени са материални щети, няма данни за пострадали. На място има полиция.
Шофирайте внимателно! Наземният градски транспорт в София отново се движи.
Зареждане ...


10:44 / 20.05.2025
795






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.