В столичния квартал "Люлин" е станала катастрофа на бул. "Царица Йоанна" посока Билла и Технополис. За инцидента стана ясно от публикувани снимки във Фейсбук.
Ето част от коментарите. Публикуваме ги без редакторска намеса:
"Там обратен не се прави"
"За такива обратни завои директно трябва да им се взимат книжките"
"Явно правилата за движение не важат за бакшиши"
"Не трябва да има паркирани коли там"
"Обратен завой при двойна непресечена линия на един от най-натоварените булеварди в София и това е резултата. За съжаление точно там това с обратните завои е ежедневие, защото много бързат и нямат време да продължат до близкия светофар"
"Честито на печелившия, така е като не спазва правилника"
"Ти ще им кажеш къде да правят и къде не. Всеки сам си преценя!"
"Е, този си е преценил и за насрещния"
"Още си седи необезопасен"
"Да спести сто грама метан или пропан - бутан, сега ще си плати акта и рентата, като върне тоя кошник на скрап!!!"
Зареждане ...


14:47 / 12.01.2022
706





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.