Катастрофа е станала на Околовръстния път на разклона за столичния кв. "Горна баня", в посока кв. "Люлин", съобщиха очевидци в групата "Катастрофи в София" във Facebook.
От СДВР съобщиха за Sofia24.bg, че по първоначална информация, няма сериозно пострадали хора.
Инцидентът е с участието на камион и два автомобила, единият от които е таксиметров автомобил. Сигналът е получен в 12:40 часа.
Движението в района е затруднено.
На мястото има полицейски автомобил.
Зареждане ...


12:57 / 14.02.2025
1419





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.