Тежка катастрофа на Околовръстното шосе на София след разклона за Локорско, потвърдиха за "Фокус" от полицията.
Сигналът е подаден към 10:20 часа. Ударили са се камион и лек автомобил. По непотвърдена информация има жертва при инцидента.
Образувало се е голямо задръстване. На място има екипи на полицията и пожарната.
Зареждане ...


11:18 / 02.12.2024
1142





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.