Жена е в болница след тежка катастрофа на столичния бул. "Пейо Яворов“ днес. Служебен автомобил на охранителна фирма удари друга кола, след което се обърна. Зад волана е била служителка на фирмата, съобщи бТВ. Според близки на пътувалия в другия автомобил, тя се е движела с непозволена скорост и е говорела по телефона в момента на катастрофата.
На мястото не се виждат следи от спирачен път. Жената е успяла сама да излезе от колата. Откарана е в болница, като по първоначална информация състоянието ѝ не е тежко.
Трафикът на мястото на пътния инцидент беше затруднен.
Зареждане ...


18:52 / 17.01.2022
733





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.