За тежка катастрофа по пътя за село Казичене, съобщават свидетели на инцидента в групата "Катастрофи в София" във Фейсбук.
Хората коментират още, че трасето е доста натоварено и "няма минаване". На място има полицейски патрул. Няма информация колко са участниците в катастрофата, не е ясно дали има жертви и какви са щетите.
Друг свидетел, коментира във Фейсбук: "Аз извадих жената от колата, бях първа кола пред камиона и слезнах да помагам".
Зареждане ...


14:56 / 02.12.2021
671





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.