За тежка катастрофа по пътя за село Казичене, съобщават свидетели на инцидента в групата "Катастрофи в София" във Фейсбук. 

Хората коментират още, че трасето е доста натоварено и "няма минаване". На място има полицейски патрул. Няма информация колко са участниците в катастрофата, не е ясно дали има жертви и какви са щетите.

Друг свидетел, коментира във Фейсбук: "Аз извадих жената от колата, бях първа кола пред камиона и слезнах да помагам".