Катастрофа между четири коли на булевард "България" в София.

Един от автомобилите е върху трамвайните релси.

По информация на Нова телевизия няма сериозно пострадали при инцидента. На място са изпратени екипи на Спешна помощ, а хората започнаха да сигнализират за инцидента в социалните мрежи.

Към момента на мястото има задръстване.