Тежка катастрофа е станала тази нощ в Софийско, потвърдиха за "Фокус" от пресцентъра на МВР.
Сигнал за инцидента на пътя между селата Локорско и Войнеговци е подаден в 3:05 часа.
Катастрофата е възникнала между два автомобила. Водачът на първия автомобил е загинал след падане в дере. Все още не е установена самоличността му. Трети автомобил се е ударил във втората кола, но други пострадали няма.
Зареждане ...


17:00 / 19.04.2025
1313







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.