Тир се е обърнал на едната си страна на столичното Околовръстно шосе и бул. "Ломско шосе". За МВР съобщиха за "Фокус", че по първоначална информация няма данни водачът на возилото да е пострадал.
Насочени са екипи на полицията към мястото на инцидента.
В групата "Катастрофи в София" беше публикувана и снимка.
Зареждане ...


08:16 / 01.04.2025
1167






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.