Абонати на "Топлофикация" твърдят, че са в шок заради предупредителни писма за лихви върху нулеви сметки. Странните съобщения получили на електронните си пощи.

Емил Гендов от столичния квартал "Младост" получава съобщение, че към 21.10 има задължения в размер на 0.00 лева, както и дължими обезщетения за забавяне в размер на 0,02 лева, предава Нова тв.

Семейство Вельови от "Люлин" също има задължения от 0.00 лева. Но получават сметка за лихва за забавянето на плащането им от 6,83 лева.