Трамвай блъсна 20-годишна жена в центъра на София.
Инцидентът е станал на спирката пред храм "Света Неделя", а сигналът е подаден минути след 18 ч.
По първоначална информация, пострадалата е чужденка и е откарана за лечение в "Пирогов". Няма опасност за живота й.
Движението в района остава затруднено.
Зареждане ...


20:37 / 14.12.2021
1029






Виктор1
на 14.12.2021 г.
Казвайте на пешеходците да се оглеждат като пресичат улиците! Не трябва да разчитат, че са пешеходци и всички са длъжни да ги пазят, може някой водач просто да не ги види.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.