Трамвай номер 8 е бутнал пешеходец в столицата снощи. Това съобщиха очевидци в групата "Катастрофи в София“ във Facebook, видя Sofia24.bg. Произшествието се е случило на бул. "Джавахарлал Неру“ в столичния квартал "Люлин". Граждани публикуваха снимка от мястото на инцидента.
По предварителна информация удареният човек е бил в съзнание.
Ето част от коментарите на столичани под фотографията:
- Пресичат неправилно, не гледат!
- Не може. Роден съм в София и съм научен да се пазя от трамвая като дявол от тамян!
- На трамвая спирачния път му е над 27 метра. Знае ли преди 27 метра ватманката кой щ и се хвърли под трамвая? И да го види, 15 метра преди да го блъсне, как ще спре?
Зареждане ...


10:36 / 13.01.2024
679





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.