Трамвай и скъпарски джип "Мерцедес" се сблъскаха челно в столицата. Това стана ясно от публикация във Фейсбук, видя Sofia24.bg. Не се съобщава за пострадали към този момент.

Публикацията веднага привлече вниманието на столичани и заваляха коментари. Ето част от тях:

Трамвая е виновен

Че е здрава гегата здрава е, ама чак толкова.. 

Тоя мнооого си е п'Овервал... Муахахахаххах

 

Как ме радват такива снимки....

Грам не ме вълнува как са тия в джипа....

Нека съм комплексар и злобар...

Естествен подбор.....

Пак резки маневри от страна на ватманката

Абе Г-класата е бая здрава ама срещу железния кон няма шанс