Трамвай излезе от релсите в столицата. Това видя "Фокус" от публикации във Facebook групата "Катастрофи в София".
Инцидентът е станал рано тази сутрин на кръстовището между бул. "Възкресение" и "Иван Гешов". Няма данни за пострадали хора.
На място са били изпратени екипи на полицията.
Зареждане ...


08:31 / 14.06.2024
1594







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.