Късно снощи е болница "Пирогов" е приета още една жена, която е пострадала след поставяне на ботокс. 47-годишната пациентка е настанена в Клиниката по нервни болести с Ятрогенен ботулизъм. Това съобщиха от пресцентъра на лечебното заведение.
Ботоксът й е поставен на същото място, което са посетили и предходните три жени.
До момента в "Пирогов" са търсили помощ общо четири дами, една като трима от тях са останали за лечение, а една не е пациент на болницата.
Зареждане ...


11:51 / 02.02.2025
1416







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.