Таксиметровият шофьор, издъхнал след побой в София, оставя три малки момиченца сирачета.
"Четирима човека са били нападателите. Нападнали са го с огромна агресия. Извадили са го от колата. Удряли са го докато е бил на земята. Той по някакъв начин е успял да се надигне и да звънне на брат си. В момента, в който брат му е дошъл, той се е свлякъл на земята и е починал", разказа приятел на убития пред bTV.
По думите му мъжът е работел като таксиметров шофьор в последните 10 години.
"Не е агресивен. Много добър човек е. Винаги е бил отзивчив и добър", добави той.
Зареждане ...


10:58 / 09.10.2022
1322







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.