УАСГ създаде общност, подпомагаща развитието на всички бивши и настоящи възпитаници на университета.Това е клуб Алумни към УАСГ, който се състои от Алумни клубове по факултети. Всеки завършил Университета, може да стане член.
Идеята е да бъде създадена жива мрежа за обмен на идеи, опит и контакти между студенти и утвърдени професионалисти в бранша.
Ето какво пишат от униреситета:
Заедно ще:
Поддържаме връзката между университета и неговите възпитаници.
Изграждаме силна професионална мрежа.
Насърчаваме приемствеността между поколенията.
Вярваме, че натрупаният професионален опит на завършилите ще обогати и модернизира учебния процес, ще подпомогне успешната реализация на младите специалисти и ще създаде нови възможности за партньорства и сътрудничество.
Бъдете част от тази общност – заедно градим бъдещето!
Зареждане ...


17:09 / 23.02.2025
973





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.