Все още има опасност за живота на мъжа, приет в болница "Св. Анна" след катастрофата между два товарни влака вчера. Това потвръдиха за "Фокус" от лечебното заведение.
Пострадалият е на 51 г., с гръдна травма, настанен е в Клиниката по анестезиология за интензивно лечение.
Катстрафата между двата товарни влака стана в участъка между гарите Световрачене и Кремиковци край София. В резултат на сблъсъка двама души загинаха, пострадалите са шестима.
Зареждане ...


16:47 / 16.01.2025
1038




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.