В окаяно състояние е ул. "Бяла акация" в частта между улиците "Проф. Велизар Велков" и "Българска легия" в София. На улицата се намира и изходът от паркинга на МБАЛ "Св. София", откъдето излизат десетки коли всеки ден.

Истински лунен пейзаж, пишат хората във "Фейсбук".

На конкретното място липсват тротоари, а колите са спрели в калта.