Младежи изкорениха новозасадени дръвчета на ул. "Св. Св. Кирил и Методий“ в Банкя. Фиданките са садени преди 2 години. Граждани са сигнализирали, че на мястото пътните знаци и металните ограничители също са изтръгнати.

Освен това кофите за боклук са обърнати, допълват очевидци. Местните са се заели сами да възстановят пречинените щети. Смейство стават свидетели на действията на младежите и подават сигнал в полицията. Хората настояват да се вземат мерки.

Очевидци разказват, че групата е била от четирима младежи. Продължава издирването на извършителите.

Вандалската проява е станала сутринта, съобщава bTV.