Младежи изкорениха новозасадени дръвчета на ул. "Св. Св. Кирил и Методий“ в Банкя. Фиданките са садени преди 2 години. Граждани са сигнализирали, че на мястото пътните знаци и металните ограничители също са изтръгнати.
Освен това кофите за боклук са обърнати, допълват очевидци. Местните са се заели сами да възстановят пречинените щети. Смейство стават свидетели на действията на младежите и подават сигнал в полицията. Хората настояват да се вземат мерки.
Очевидци разказват, че групата е била от четирима младежи. Продължава издирването на извършителите.
Вандалската проява е станала сутринта, съобщава bTV.
Зареждане ...


15:42 / 26.12.2021
699






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.