600 лв. са предложили на гражданин на столичния квартал "Княжево", за да бъде отремонтиран тротоарът, който се намира на мястото, където живее. Ето какво написа във Фейсбук потърпевшият потребител:

Улица в София, кв. Княжево!

Неотдавна полагаха асвалт в близост и някой от бригадата дойде с предложение да залеят тротоара... ако искам де!

600лв. за всичко около плочките!

Не ми се видя нормално аз да плащам тротоара... ни!

Иначе тотоарчето ни е развалина, както и павенцата, макар да ги пререждаха дваж миналата година!