600 лв. са предложили на гражданин на столичния квартал "Княжево", за да бъде отремонтиран тротоарът, който се намира на мястото, където живее. Ето какво написа във Фейсбук потърпевшият потребител:
Улица в София, кв. Княжево!
Неотдавна полагаха асвалт в близост и някой от бригадата дойде с предложение да залеят тротоара... ако искам де!
600лв. за всичко около плочките!
Не ми се видя нормално аз да плащам тротоара... ни!
Иначе тотоарчето ни е развалина, както и павенцата, макар да ги пререждаха дваж миналата година!
Зареждане ...


08:56 / 13.10.2021
397






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.