Автомобил се заби в дърво на столичното кръстовище на бул. "Александър Стамболийски" и бул. "Константин Величков".

От МВР съобщиха за Sofia24.bg, че има нанесени само материални щети на автомобила. 

Сигналът за самокатастрофирал автомобил е получен в 8:20 часа. Снимки от мястото на инцидента бяха публикувани в групата "Катастрофи в София" във Facebook.