Шествие - протест в подкрепа на палестинците в Ивицата Газа и Западния бряг се проведе и в София.
То е част от международната акция срещу геноцида в Газа, която този уикенд се провежда в множество градове в Европа, Северна, Южна Америка и Африка. Подкрепящите палестниците се събраха пред НДК и поеха на шествие към Министерството на здравеопазването. Там поискаха страната ни да прекрати сътрудничеството си в здравната област с Израел, тъй като с действията си Тел Авив е направил невъзможно хората в Ивицата Газа да получават здравна помощ, предаде БНТ.
Зареждане ...


22:42 / 18.01.2025
1254







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.