Инспектори и еколози от районни администрации извършват поставяне на стикер- предписание на излезли от употреба моторни превозния средства, които са оставени на общински терени.
От вчера и днес, дейността тече в районите "Изгрев“, "Банкя“ и "Слатина“, съобщиха от Столичния инспекторат.
Стикираните коли трябва да се преместят в рамките на дадения доброволен срок или да се предадат за рециклиране. Собствениците на тези автомобили да се съобразят и да предприемат мерки преди изда ване на заповеди за принудително репатриране на площадки за разкомплектоване.
Зареждане ...


12:14 / 11.03.2025
1161




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.