Съюзът на тракийските дружества в България, Тракийският научен институт, Столична община и Съюзът на офицерите и сержантите от запаса и резерва организират тържествно честване за Деня на Тракия в София.
Заупокойна молитва бе отслужена в храм "Св. Николай Софийски-Нови“, предаде "Булфото".
Венци и цветя бяха поднесени пред паметника на Екзарх Антим, а след това имаше и възпоменателна церемония пред мемориала на Одринци.
Официален гост на тържеството е вицепрезидентът Илияна Йотова.
Зареждане ...


12:15 / 26.03.2025
1032







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.