22-годишен мъж, който по-рано през деня беше намушкан в столичния квартал "Стрелбище", е опериран в болница "Токуда" в София. Това съобщиха от болничното заведение за Sofia24.bg.
Припомняме, че нападението е станало в района на блок 235 в ж.к."Стрелбище". Мъжът е откаран в болницата от Спешна помощ с прободна рана в гърба.
Зареждане ...


20:53 / 14.12.2021
733





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.