В квартал "Надежда" се вдигат излезли от употреба коли, а в "Красно село" се стикират, научи Sofia24.bg. В район "Надежда" продължава репатрирането на излезли от употреба моторни превозни средства.
От Столичния инспекторат съобщиха, че тези коли не са били преместени от собствениците им в доброволния тримесечен срок, както е упоменато в стикер- предписанието.
В район "Красно село" пък се стикерат автомобили, които отгаварят на критериите за ИУМПС.
От Столичния инспекторат отправиха апел към гражданите да се съобразят със срока от три месеца и да не оставят колите си на обществени места, за да не замърсяват околното просранство.
Зареждане ...


12:55 / 26.01.2024
655




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.