Обработката на тревните площи в трите квартала в столичния район "Изгрев" срещу кърлежи започва на 25 март 2025 г., ако атмосферните условия позволяват. Район "Изгрев“ е един от първите в София, в които пръскането започва.
Обработените пространства ще бъдат обозначени с информационни табели, съобщиха от районната администрация. Затоплянето на времето и бързият темп на растеж на тревата създават предпоставки за появата на кръвосмучещите паразити.
Администрацията ще извърши стриктен контрол на фирмата и ще следи за
качествената обработка на междублоковите пространства.
Зареждане ...


17:00 / 24.03.2025
856




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.