Комисията днес извърши поставяне на стикер-предписание на 12 броя излезли от употреба моторнипревозни средства в столичния кв. "Мусагеница". Това заявиха от Столичния инспекторат.
Ето какво заявиха още оттам:
Тези коли трябва да се премахнат от общинските площи в тримесечен срок. Собствениците на тези автомобили имат и друга алтернатива- сами да ги предадат за рециклиране.
В утрешния ден ще се продължи със стикирането на ИУМПС в квартала. Важно е да се знае, че веднъж стикиран автомобила, дори и да е преместен в друг район на общински терен, за него тече предупредителния срок.
Зареждане ...


15:47 / 27.03.2025
948




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.