През последните седмици се проведе пролетно почистване в столичния жк "Люлин". Големи групи от граждани активно се концентрираха върху почистването на територията от 1 до 8 микрорайон, съобщиха от Столичния инспекторат.

От озеленителното дружество към района извършиха почистване в междублоковите пространства, както и извозване на натрупаните клони. От страна на Столичен инспекторат се осигуриха чували и ръкавици, както и организираха събраните битови и други отпадъци да бъдат извозени по установен ред. 

Сега отново на 26 и 27 април предстои почистване на междублокови и споделени пространства. Желаещите да се присъединят могат да го направят като се обадят в районен инспекторат "Люлин“ или на районната администрация.