През последните седмици се проведе пролетно почистване в столичния жк "Люлин". Големи групи от граждани активно се концентрираха върху почистването на територията от 1 до 8 микрорайон, съобщиха от Столичния инспекторат.
От озеленителното дружество към района извършиха почистване в междублоковите пространства, както и извозване на натрупаните клони. От страна на Столичен инспекторат се осигуриха чували и ръкавици, както и организираха събраните битови и други отпадъци да бъдат извозени по установен ред.
Сега отново на 26 и 27 април предстои почистване на междублокови и споделени пространства. Желаещите да се присъединят могат да го направят като се обадят в районен инспекторат "Люлин“ или на районната администрация.
Зареждане ...


15:10 / 22.04.2025
921




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.