ВМРО организира протест пред сградата на Комисията по енергийно и водно регулиране срещу високите сметки на ток и вода.
"Настояваме КЕВР незабавно да отнеме лицензите на ЕРП-тата и след това да бъде закрита като ненужен орган, който защитава монополистите и легализира единствено грабежа над българите. Призоваваме правителството да вземе всички мерки за защита на българските граждани от монополите. В противен случай протестите ще станат безсрочни и ще преминем към гражданско неподчинение, затваряйки основни пътни артерии“, съобщават организаторите от ВМРО, предаде "Булфото".
Зареждане ...


11:55 / 13.02.2025
859







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.