Приемете моите най-искрени поздрави по случай светлия празник Байрям! Нека този ден донесе мир, разбирателство и благоденствие във всеки дом, написа кметът на София Васил Терзиев във Facebook.
Байрям е време за споделяне на радост и топлина с близки и приятели, време за укрепване на връзките в общността. Вярвам, че заедно можем да продължим да градим една по-добра и по-сплотена общност, в която всеки се чувства уважаван и ценен.
Нека този празник ни напомни за важността на толерантността, милосърдието и солидарността. Нека бъдем единни в усилията си да създадем една по-справедлива и хармонична България за всички.
Желая здраве, щастие и благодат!
Зареждане ...


16:48 / 30.03.2025
938







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.