Продължава премахването на излезли от употреба и отговарящи на наредбата автомобили от кварталите на район “Изгрев". Това съобщи районният кмет Делян Георгиев.
"През последната седмица, десетки коли бяха обработени документално от служителите на районната ни администрация и в последствие, вдигнати от общинските репатраци. Прави впечатление, че постепенно броят на изоставените по улиците и паркингите на кварталите ни возила намалява.
Все по-често собствениците сами премахват автомобилите си или ги привеждат в изправност, след като открият общинските стикери на предното им стъкло, което е добра тенденция", добави още Делян Георгиев.
Зареждане ...


09:31 / 28.02.2025
1499




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.