По традиция, на Велики четвъртък - столичния район "Банкя" съвместно с "Ротари клуб Банкя“ правят жест към потребителите на услугата "Топъл обяд“.
"Днес част от яйчицата, боядисани от сръчните ръчички на децата, достигнаха и до нашите съграждани, които бяха приятно изненадани от служителите на районната администрация Петя Заркова-Янушева и Александър Иванов.
Те с усмивка и добро настроение раздадоха на 38 потребители яйца и козунаци, както и картичка с пожелания за Великден от кмета на града Рангел Марков", добавиха от районната администрация.
Зареждане ...


15:59 / 17.04.2025
1146





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.