Шокиращите гледки в София не са нещо необичайно. Ситуацията тук доказва това. Виждаме как автомобил се движи по трамвайните релси, което е изключително опасно. Мястото е ж.к. ''Дружба 1'', град София, спирка "бул. Проф.Цветан Лазаров", сигнализират будни граждани във Фейсбук.