Децата на район "Искър" вече са готови за Коледа. Възпитаниците и учителите от 36 ДГ "Пеперуда" са създали празнично настроение в двора на детската градина като са я украсили за предстоящите празници с много въображение. Това е доказателство, че децата са били много послушни през цялата година, а Дядо Коледа никога не подминава послушните деца. 

"Весело посрещане на празниците и много, много подаръци!", написаха от районната администрация във Фейсбук, а пожеланието бе отправено към децата от 36 ДГ "Пеперуда".