Броени дни преди Коледа празничният дух вече ни завладя. Хубаво е човек да се радва и на малките неща. Колко ни трябва? Няколко гирлянди, усмихнато лице и коледна шапка.

Трамвай номер 11 краси столичните булеварди точно по този начин. Ватманът също допринася с доброто си настроение.

"Моя любим трамвай! Колко е красив!", гласи един от най-харесваните коментари под публикацията.