В сезона за смяна на автомобилните гуми от летни към зимни Столична община (СО) напомня на гражданите, че имат възможност да изхвърлят излезлите от употреба стари гуми на определени места напълно безплатно.
Заместник-кметът на София по екология Десислава Билева ще направи проверка на място за събиране на излезли от употреба стари автомобилни гуми. Инициативата за събиране на стари гуми от домакинствата се развива успешно на територията на столицата. Адресите на обектите (автосервизите), където се извършва смяната на гуми, може да откриете на сайта на Столична община. Тези обекти са задължени да осигурят възможност за приемане на ИУГ (излезли от употреба гуми) от крайните потребители безплатно.
Зареждане ...


09:13 / 05.11.2021
419






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.