В Софийски градски съд се провежда заседание, свързано с жената, която намушка няколко човека на бул. "Витоша".
Надежда Кондева бе доведена в съда окована в белезници.
Прокуратурата иска тя да бъде настанена в психиатрия за изследване.
Очаквайте подробности.
Зареждане ...


15:55 / 06.02.2025
1360




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.