Автомобил е блъснал пресичащ пешеходец на пешеходна пътека на ул. "Тодор Каблешков" в София. Това става ясно от публикация в социалната мрежа Фейсбук.

Инцидентът се е случил в непосредствена близост до "Happy Bar & Grill". 

Няма информация какво е състоянието на пострадалия и кой е виновникът в случая. 

Това е вторият подобен инцидент в столицата за днешния ден.