По залез слънце е може би най-романтичният момент от денонощието.

Небето е обагрено в невероятни цветове от слънчевите лъчи преди настъпването на нощта.

Залезите са един от най-сниманите моменти навсякъде по света. Любимият момент от денонощието на всички влюбени хора.

Писателят Никълъс Спаркс казва: "Всичко от което се нуждае човек е залеза над океана..."

Всеки залез обаче е красив по своему.

В моя град залезите не отстъпват по красота на залезите над океана.

Има поне пет места около София, където да посрещнете залеза. Мнозина ще ви кажат, че е най-добре да се качите на Копитото и оттам да наблюдавате невероятните багри в небето.

Аз обаче имах късмета да видя най-красивия залез над София преди няколко години, когато пътувах от Терминал 2 към столичния квартал "Изток".

Дръжте си очите широко отворени за красивото! Не позволявайте на проблемите да ви попречат да наблюдавате залеза!

София е толкова красива по залез слънце. Залезът беше страхотен и на 26 декември.

Вижте снимките, които бяха публикувани на страницата My Sofia във Фейсбук!

Втората снимка е на Петя Цекова. Не знам как се казва авторът на първата снимка, но знам, че е прекрасна.

Весели празници, столичани!