По залез слънце е може би най-романтичният момент от денонощието.
Небето е обагрено в невероятни цветове от слънчевите лъчи преди настъпването на нощта.
Залезите са един от най-сниманите моменти навсякъде по света. Любимият момент от денонощието на всички влюбени хора.
Писателят Никълъс Спаркс казва: "Всичко от което се нуждае човек е залеза над океана..."
Всеки залез обаче е красив по своему.
В моя град залезите не отстъпват по красота на залезите над океана.
Има поне пет места около София, където да посрещнете залеза. Мнозина ще ви кажат, че е най-добре да се качите на Копитото и оттам да наблюдавате невероятните багри в небето.
Аз обаче имах късмета да видя най-красивия залез над София преди няколко години, когато пътувах от Терминал 2 към столичния квартал "Изток".
Дръжте си очите широко отворени за красивото! Не позволявайте на проблемите да ви попречат да наблюдавате залеза!
София е толкова красива по залез слънце. Залезът беше страхотен и на 26 декември.
Вижте снимките, които бяха публикувани на страницата My Sofia във Фейсбук!
Втората снимка е на Петя Цекова. Не знам как се казва авторът на първата снимка, но знам, че е прекрасна.
Весели празници, столичани!
Зареждане ...


22:11 / 26.12.2021
533






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.