Въоръжен грабеж е извършен в офис на фирма за разплащания в хипермаркет на бул. "Ботевградско шосе“ в София късно снощи.
Минути преди да затвори офисът, в него е влязъл въоръжен мъж, съобщава БНР. Нападателят заплашил служителката с оръжието и взел оборота.
По първоначална информация сумата е между 5000 и 10 000 лева. При излизането си мъжът е счупил стъклена врата на мястото, тъй като мъж от хипермаркета е направил опит да го спре.
Няма данни за пострадали. Столичната полиция издирва обирджията.
Зареждане ...


09:58 / 25.11.2021
358





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.